Terapia metodą ,,Plexus” opiera się na holistycznym podejściu do człowieka. Dostrzega zarówno jego aspekt fizyczny jak i emocje oraz psychikę. Terapeuta przez cały czas terapii pracuje z intencją zdrowia i z otwartym sercem, przy pomocy dłoni :

- Uwalnia zablokowaną energię, którą nazywamy chorobą i uruchamia naturalny system odpornościowy pacjenta.

- Pracuje z organami i naucza świadomego oddychania i relaksacji.

- Uczy dbania o siebie samego poprzez zmianę stylu dotychczasowego życia (ćwiczenia, odżywianie itp.), 

- Pracuje z emocjami. Pozwala w krótkim czasie pozbyć się negatywnych emocji, które latami były magazynowane w ciele ( w nerkach, śledzionie itp.) i przywraca  w nich harmonijny przepływ energii. Odczuwalne jest to natychmiastowo w całym ciele, ogólnie jako lepsze samopoczucie. A umiejętnie podtrzymywany ten stan zdrowia - prowadzi do samouzdrowienia. Praca z emocjami: strach, lęk itd. Są to emocje o bardzo niskiej wibracji i przyczyniają się do tworzenia licznych chorób. Jest to praca z energią danego organu, przy wykorzystaniu takiej techniki jak: kolor, emocje pozytywne i dźwięk.  Ma ona za zadanie przetransformowanie emocji z niskiego bieguna na wyższy.

- Podczas terapii pacjenci uczą się świadomie oddychać i sterować swoją energią. Uczą się, jak skupiać uwagę na to, czego chcą doświadczyć:  na zdrowie, radość i same jasne strony życia :  "Bo energia płynie, gdzie skupiona jest uwaga".

Dzięki tej metodzie Plexus można osiągnąć niewiarygodne rezultaty. Można dopomóc w takich przypadkach chorobowych jak: alergie, stwardnienie rozsiane, autyzm, cukrzyca, ADHD, AAD, MPDz. i inne, na które medycyna konwencjonalna jest bezradna.                       

Terapia odbywa się w pozycjach najwygodniejszych dla pacjenta. Najważniejszy jest pacjent i cała uwaga skierowana jest na niego.

Przez cały czas trwania terapii tj. około godziny, odczuwa się ogólnie odprężone i zrelaksowane ciało i umysł. Cały czas świadomie współpracuje się z pacjentem.

Przy etapie nauki relaksacji, gdy zezwolicie sobie na głębszy relaks, energia bez przeszkód popłynie do miejsc "zablokowanych" w ciele, żeby podnieść jego wibrację, odblowować i zrównoważyć.

Jak  będziesz systematycznie ją stosować, to  stopniowo zmieniać się będzie  świadomość samego siebie, a więc i swojego zdrowia. Nabierzesz więcej wiary   i zaufania do samego siebie. Zdobywać będziesz coraz to większe umiejętności zwiększania swojego potencjału energetycznego ciała.  To stanie się Twoim sukcesem, gdyż będziesz  już sam mógł pomóc sobie w swoim  zdrowiu. Będziesz umiał zadbać sam o samego siebie i być wzorem dla innych. Uwolnisz się, od wszystkiego co Ci nie służy i poczujesz się człowiekiem zdrowym i wolnym. A ja dam wskazówki jak można do tego dojść.

Rezultatem terapii jest powrót do zdrowia. Zachowanie harmomii energetycznej przekłada się  na ciało, które naprawdę zdrowieje.                   

Zmienia się  świadomość samego siebie, rośnie poczucie wiary i zaufanie.  Pojawiają się nowe siły do nowego życia.   

                            

Zapraszam na terapie Plexus go gabinetu rehabilitacji w Chełmie. Zapisy telefinicznie lub na stronie w "kontakt"
                                                                                                                                                

                                                                                                  

                                                                                                                            

Cytat na dziś!

,,RUCH JEST W STANIE ZASTĄPIĆ PRAWIE KAŻDY LEK, ALE WSZYSTKIE LEKI RAZEM WZIĘTE NIE ZASTĄPIĄ RUCHU - WOJCIECH OCZKO -